Dnes je úterý 18.6.2019

Aktuální úspěchy >> základní škola

základní škola   mateřská škola

datumnázev akcenáš úspěch
6. 5. 2019 Dopravní soutěž BESIP - OK 8. místo - kategorie I, 7. místo - kategorie II
16. 4. 2019 Biologická olympiáda C - OK 4. místo - Pavla Kratochvílová, 13. místo - František Kůs
10. 4. 2019 Biologická olympiáda D - OK 11. místo - Aneta Kovářová, 12. místo - Vojtěch Špaček
9. 4. 2019 Matematická olympiáda - OK 5. místo - Adam Tříska, 6. - 8. místo - David Nguyen
3. 4. 2019 Fyzikální olympiáda F - OK 2. místo - David Nguyen
22. 3. 2019 Matematický klokan Kadet - korespondenčně 1. místo - Martin Kilbergr, 5. - 6. místo - Daniela Glatterová
20. 2. 2019 Zeměpisná olympiáda A - OK 15. místo - Marie Dvořáková, 20. místo - Julie Mašátová
20. 2. 2019 Zeměpisná olympiáda C - OK 5. místo - Martin Kilbergr, 13. místo - Pavla Kratochvílová
30. 1. 2019 Matematická olympiáda OK 1. místo - Monika Kilbergrová (5. r.) 1. místo - Martin Kilbergr (9.r.)
2. 11. 2018 Logická olympiáda - KK 5. místo - Martin Kilbergr
10. 10. 2018 Přírodovědný klokan 1. místo - Martin Kilbergr, 2. místo - František Kůs, 3. místo - David Nguyen
28. 6. 2018 Zlatá srnčí Trofej - OK 1. místo - David Zábran, 2. místo - Václav Hora
29. 5. 2018 Pythagoriáda 1. místo - Martin Kilbergr (8.r.), 8. - 10. místo - David Nguyen (7.r.)
17. 4. 2018 Matematická olympiáda - OK Z7 2. místo - David Nguyen, 5. místo - Adam Tříska
17. 4. 2018 Matematická olympiáda - OK Z8 1. místo - Martin Kilbergr
16. 4. 2018 Astronomická olympiáda - KK 4. místo - Martin Kilbergr (kat. 8.-9. r.), 3. místo - David Nguyen - (kat.6. - 7. r.), 11. místo - Adam Tříska (kat. 6. - 7. r.)
12. 4. 2018 Biologická olympiáda D - OK 12. místo - Kristýna Mohyláková
12. 4. 2018 Biologická olympiáda C - OK 8. místo - Jan Louda, 14. místo - Antonín Kubík
16. 3. 2018 Matematický klokan Kadet 7. - 9. místo - Martin Kilbergr (8.r.)
28. 2. 2018 Zeměpisná olympiáda C - OK 5. místo - Martin Kilbergr, 19. místo - Michaela Bartičková
28. 2. 2018 Zeměpisná olympiáda A - OK 11. místo - Tereza Beníšková, 12. místo - Pavel Svejkovský
28. 2. 2018 Zeměpisná olympiáda B - OK 1. misto - David Nguyen, 5. místo - Adam Tříska
11. 10. 2017 Přírodovědný klokan - Kadet 2. místo - Martin Kilbergr (8.r.), 7. místo - Jan Louda (9.r.)
20. 5. 2017 Zlatá srnčí trofej - OK David Zábran - 1. místo okres Plzeň - jih, 2. místo okres Klatovy
19. 5. 2017 Astronomická olympiáda celostátní kolo Martin Kilbergr - 4. místo
17. 5. 2017 Biologická olympiáda - KK Martin Dušek - 2. místo
17. 5. 2017 BIO - KK Pavla Kartochvílová - 9. místo
20. 4. 2017 Biologická olympiáda - OK kat. C Martin Dušek - 1. místo, Jakub Louda - 5. místo
10. 4. 2017 Biologická olympiáda - OK kat.D Pavla Kratochvílová - 3. místo, Antonín Kubík - 5. místo
4. 4. 2017 Matematická olympiáda - OK Martin Kilbergr - 1. místo, Vojtěch Rybár - 3. místo
27. 3. 2017 Astronomická olympiáda - KK Martin Kilbergr - 2. místo a David Nguyen - úspěšní řešitelé, Martin Dušek - 7. místo
23. 3. 2017 Anglický jazyk - KK 3. místo - Martin Dušek
22. 2. 2017 Anglický jazyk - OK 1. místo - Martin Dušek
21. 2. 2017 Zeměpisná olympiáda A - OK 11. místo - Adam Tříska, 15. místo - David Nguyen
21. 2. 2017 Zeměpisná olympiáda B - OK 5. místo - Martin Kilbergr, 17. místo - František Kůs
21. 2. 2017 Zeměpisná olympiáda C - OK 12. místo - Martin Dušek, 21. místo - Tadeáš Troch
17. 1. 2017 Dějepisná olympiáda - OK 7. místo - Martin Hujas
4. 11. 2016 Logická olympiáda - KK 24. místo - Martin Kilbergr, Vojtěch Rybár - účast
25. 10. 2016 Turnaj ve florbale - Přeštice - žákyně 8.-9. ročníku - OK 4. místo - Markéta Punčochářová, Linda Kuhnová, Sára Beránková,Natálie Vladařová, Tereza Kočková, Tereza Karhanová, Marie Rottová, Štěpánka Vladařová
12. 10. 2016 Přírodovědný klokan - OK 12. místo - Martin Dušek
27. 9. 2016 Lehkoatletický čtyřboj - dívky - 8. a 9. ročník - OK 4. místo - Markéta Punčochářová, Natálie Vladařová, Michaela Bartičková, Tereza Karhanová, Marie Rottová 1. místo - Markéta Punčochářová - hod míčkem
9. 9. 2016 OVOV - republikové finále 3. místo - Mgr. Marie Svejkovská - kategorie pedagogů
8. 6. 2016 Pythágoriáda - OK 3. místo - Martin Kilbergr 10. místo - Daniela Glatterová
3. 6. 2016 OVOV - KK 2. místo - Jakub Hejda 3. místo - Pavel Svejkovský 3. místo - Michaela Böhmová
2. 6. 2016 Florbal okresní přebor ml. dívky a hoši 1. místo - Tříska, Salák, Kočka, Svejkovský, Jandečka, Böhm 3. místo - Trhlíková, Dušičková, Panešová, Beníšková, Kovářová, Mohyláková
20. 5. 2016 Astronomická olympiáda - CK 17. místo - Martin Kilbergr 23. místo - Martin Dušek
18. 5. 2016 Biologická olympiáda C - KK 6. místo - Martin Dušek
17. 5. 2016 Pohár rozhlasu - OK 4. místo - tým ml. dívky - Dušičková, Macháčková, Rottová, Svejkovská, Karhanová, Bartičková, Šebová, Kratochvílová, Punčochářová, Vladařová, 5. místo - tým st. žákyň - Kočková, Beránková, Böhmová, Beranová, Kočárová, Strejcová, Francová
17. 5. 2016 Pohár rozhlasu - OK 2. místo - Markéta Punčochářová - hod míčkem
6. 5. 2016 BESIP - soutěž družstev OK 5. místo - Adam Tříska, Petr Kratochvíl, Pavla Kratochvílová, Tereza Dušičková, 5. místo - Jiří Hejda, Kamil Adamčík, Michaela Böhmová, Karolína Beranová
 
© 2005-2019  ZŠ Žinkovy