Dnes je pátek 4.12.2020

Naše úspěchy

  školní rok 2014/2015

  školní rok 2013/2014

  školní rok 2012/2013

  školní rok 2011/2012

  školní rok 2010/2011

Naukové olympiády,

soutěže

Ročník

Počet žáků

ve školním

kole

Kolo

Jméno, příjmení

Umístění

Zeměpisná A

6.

3

okresní

 

Vojtěch Meškan

2.

 

 

Zeměpisná B

7.

6

 

okresní

Martina Vaňková

Kristýna Havlová

 

  8.

18.

Zeměpisná C

8.

 

okresní

Josef Vokurka

10.

Biologická D

6.-7

9

okresní

krajské

Martina Vaňková

 

1.

5.

Patrik Špaček

2.

8.

Biologická C

8.-9.

 

1

 

okresní

Simona Reichová

5.

 

 

 

Matematická 5

5.

4

okresní

Lenka Přerostová

Jan Bartička

11.-12.

13.

Matematická 7

7.

1

okresní

Oldřich Hampejs

12.-15.

Recitace I

2.-3.

14

okresní

okresní

 

Martin Dušek

Michaela Bartičková

účast

účast

Recitace II

4. -5.

17

okresní

Lenka Přerostová

Eliška Kočárová

 

účast

účast

Chemická

9.

2

 

 

 

Dějepisná

7.

4

 

 

 

Matematický Klokánek

4., 5.

15

 

 

 

Matematický Benjamín

6.,7.

13

 

 

 

Matematický Kadet

8.,9.

12

 

 

 

Matematický Cvrček

2.,3.

18

okresní

Anna Rybárová

3.

Pythagoriada

6.

7.

8.

5

14

6

 

 

 

Přírodovědný Klokan

8.,9.

11

 

 

 

Astronomická olympiáda

6.-9.

9

 

 

 

Scio-testy

3.

12

krajské

Anna Rybárová

2.

BESIP

4.-5.

48

okresní

Jan Bartička

Michal Paneš

Lenka Přerostová

Kateřina Tumpachová

2.

BESIP

7.-9.

35

okresní

Oldřich Hampejs

Robert Hubač

Petra Šebová

Tereza Tumpachová

8.

Malý záchranář

4.-5.

 

krajské

Jan Bartička

Michal Paneš

Lenka Přerostová

Martin Kovář

3.

 

 

Výtvarné soutěže

 

Kocourkovský vynález – celostátní soutěž zaměřená na ekologii – Eliška Kočárová – 4. ročník – 3. místo

 

Řemeslo má zlaté dno – KÚ Plzeňského kraje

      –    Martin Karhan – kategorie 6.-9. ročník1. místo

-          Anna Rybárová – kategorie 1.-5. ročník  - 2. místo

     

 

 

Sportovní soutěže

Název, kategorie

Ročník

Počet žáků

 

Jméno, příjmení

Umístění

T-ball

Oblastní přebor JZ Čech

 

16

 

2.

T-ball

Mistrovství ZPČK

 

13

 

1.

T-ball

Stříbrný Superpohár

do 10 let

9

Kůs, Rybár, Sokolík, Louda J., Dušek, Punčochářová M., Nguyen T, Větrovský, Glatter

2.

T-ball

Zlatý Superpohár

do 10 let

12

Rybár, Louda J., Dušek, Punčochářová M., Nguyen T, Větrovský, Glatter, Bartičková, Eret, Nguyen L., Vladař, Paneš

13.

Žinkovská meta

 

10

Louda V., Punčochářová M., Nguyen T, Glatter, Eret, Paneš, Punčochářová M., Kovář, Bartička, Přerostová

2.

Florbal - mladší žáci

Okresní přebor

6.-7.

15

 

8.

Florbal - mladší žákyně

Okresní přebor

6.-7.

12

 

3.

Florbal - starší žáci

Okresní přebor

8.-9.

11

 

8.

Florbal - dívky

Okresní přebor

1. stupeň

11

Pecháčková K., Bartičková, Vladařová, Rybárová, Beranová, Böhmová, Punčochářová M., Punčochářová M., Přerostová, Francová, Kočárová

2.

Florbal - hoši

Okresní přebor

1. stupeň

9

Bartička, Paneš, Nguyen T.,Kovář, Větrovský, Dušek, Eret, Vladař, Hartmann

 

Mc.Donald´s

CUP

Okrskové kolo

 

13

Bartička, Paneš, Nguyen, T.,Kovář, Louda J. Větrovský, Eret, Přerostová, Glatter, Beranová, Böhmová, Punčochářová M., Bartičková

 

Pohár rozhlasu

Mladší hoši

 

Mladší dívky

 

Starší dívky

 

5.-7.

 

 

5.-7.

 

8.-9.

 

8

 

 

6

 

4

 

Bartička, Niemkiewicz, Smejtek, Silovský, Hampejs, Kodýdek, Mašát, Karhan

 

 

Přerostová, Havlová, Fialová, Kůsová,

Tumpachová T., Tumpachová K.

Šebová, Voblizová, Kasalíková, Reichová

 

10.

 

 

7.

  školní rok 2009/2010

© 2005-2020  ZŠ Žinkovy