Dnes je pátek 4.12.2020

Naše úspěchy

  školní rok 2014/2015

  školní rok 2013/2014

  školní rok 2012/2013

  školní rok 2011/2012

Naukové olympiády,

soutěže

Ročník

Počet žáků

ve školním

kole

Kolo

Jméno, příjmení

Umístění

Zeměpisná A

6.

3

okresní

 

Michal Paneš

4. – 5.

 

 

Zeměpisná B

7.

2

 

okresní

Vojtěch Meškan

 

  3.

Zeměpisná C

8. -9.

7

okresní

Jan Lindauer

Josef Vokurka

14.

19.

Biologická D

6. -7

3

okresní

 

Milena Brandová

 

3.

Vojtěch Meškan

 

6.

 

Biologická C

8. -9.

 

3

 

okresní

krajské

Patrik Špaček

3.

10. – 11.

okresní

Martina Vaňková

 

9.

Český jazyk

8.

6

 

 

 

Český jazyk

9.

4

 

 

 

Matematická

6.

3

 

 

 

TAKTIK korespondenční mat.

 

3

 

 

 

Astronomická olympiáda

6. -9.

6

 

 

 

Recitace I

2. -3.

25

okresní

 

okresní

 

Martin Kilbergr

 

Adéla Kratochvílová

Účast

 

čestné uznání

Recitace II

4. -5.

19

okresní

Martin Hujas

 

účast

 

Chemická

9.

2

 

 

 

Dějepisná

8.

7

 

 

 

Matematický Klokánek

4. -5.

19

 

 

 

Matematický Benjamín

6. -7.

5

 

 

 

Matematický Kadet

8. -9.

13

 

 

 

Matematický Cvrček

2. -3.

18

 

celostátní

Michaela Bartičková

Adéla Kratochvílová

 1.

 3.

Pythagoriáda

6.

7.

8.

3

3

13

 

 

 

Přírodovědný Klokan

8. -9.

21

 

 

 

 

 

 

BESIP

4. -5.

48

okresní

Jan Bartička

Michal Paneš

Lenka Přerostová

Michaela Bartičková

 

3.

BESIP

7. -9.

35

okresní

Oldřich Hampejs

Robert Hubač

Petra Šebová

Tereza Tumpachová

8.

 

 

 

 

 

 

 

Řemeslo má zlaté dno – KÚ Plzeňského kraje

      –    Martin Karhan – kategorie 6. -9. ročník1. místo

 

  Sportovní soutěže

Název, kategorie

Ročník

Počet žáků

 

Jméno, příjmení

Umístění

T-ball přebor škol

 

16

 

2.

T-ball

Oblastní přebor JZ Čech

 

12

J. Louda, T. Nguyen, Sokolík, V. Kůs, Eret, Punčochářová M., Dušek, Glatter, Vladař, Rybár, Větrovský, Šálek

1.

T-ball

Stříbrný Superpohár

do 10 let

9

Kůs, Rybár, Louda J., Dušek, Punčochářová M., Vladař, Eret, Salák, Kočka

 

3.

T-ball

Zlatý Superpohár

do 10 let

9

Kůs, Rybár, Louda J., Dušek, Punčochářová M., Vladař, Eret, Kočka, Kvěch

 

13.

Punčochářová vyhlášena nejplatnější hráčkou turnaje

 

 

 

 

 

Florbal - mladší žáci

Okresní přebor

6. -7.

15

Kovář, Větrovský, Adamčík, Bartička, Paneš, Meškan, Niemkiewicz, Nguyen

 

7.

Florbal - mladší žákyně

Okresní přebor

6. -7.

14

 Punčochářová M.+M, Strejcová, Francová, Böhmová, Beranová, Brandová, Přerostová, Kočárová, Mundlová, Rybárová, Kuhnová, Tumpachová K., Bartičková

3.

Florbal - starší žáci

Okresní přebor

8. -9.

11

Bartička, Niemkiewicz, Mašát, Kodýdek, Karhan, Hubač, Taišl, Vokurka, Lindauer, Čiviš

 

 

7.

Florbal – starší žákyně

Okresní přebor

8. -9.

14

Rybárová, Böhmová, Punčochářová M., Přerostová, Francová, Kočárová, Mundlová, Strejcová, Brandová, Tumpachová, Fialová, Havlová, Kůsová, Šebová

5.

Florbal - hoši

Okresní přebor

1. stupeň

9

Nguyen T., Kovář, Větrovský, Dušek, Eret, Vladař, Hartmann, Adamčík, Punčochářová

4.

Mc.Donald´s

CUP

Okrskové kolo

1. -3.

10

Kůs, Rybár, Kvěch, Vladař, Salák, Kočka, Louda J., Sokolík, Bartičková,

Tříska

3.

postup do okresního kola

Mc.Donald´s

CUP

Okrskové kolo

4. -5.

11

Nguyen, T., Kovář, Větrovský, Eret, Beranová, Böhmová, Punčochářová M., Dušek, Hartmann, Partingl, Adamčík

4.

Pohár rozhlasu

Starší hoši

 

 

 Mladší dívky

 

Hod míčkem

 

Starší dívky

 

 

6. - 9.

 

4. - 7.

 

 

 

8. - 9.

 

 

9

 

11

 

 

 

 6

 

 

 

Bartička, Silovský, Hampejs, Mašát, Karhan, Lindauer, Vokurka, Taišl, Čiviš

Punčochářová Markéta, Francová, Strejcová, Böhmová, Kočárová, Mundlová, Přerostová, Punčochářová Martina, Tumpachová K., Škardová, Brandová

 

Punčochářová Markéta

 

Havlová, Fialová, Vaňková,Tumpachová T.,

Šebová, Voblizová

 

 

6.

 

 9.

 

3.

 

6.

  školní rok 2010/2011

  školní rok 2009/2010

© 2005-2020  ZŠ Žinkovy