Dnes je pátek 18.9.2020

Naše úspěchy

  školní rok 2014/2015

  školní rok 2013/2014

  školní rok 2012/2013

Naukové olympiády,

soutěže

Ročník

Počet žáků

ve školním

kole

Kolo

Jméno, příjmení

Umístění

Zeměpisná A

6.

9

okresní

 

Ivana Francová

7. – 8.

Iveta Strejcová

 

Zeměpisná B

7.

4

 

okresní

Michal Paneš

Jan Bartička

7.

15.

Zeměpisná C

8. - 9.

15

okresní

Vojtěch Meškan

12.

Biologická D

6. – 7.

7

okresní

 

Lenka Přerostová

4.

Michal Paneš

7.

Biologická C

8. - 9.

 

5

 

okresní

krajské

Patrik Špaček

3.

10. – 11.

 

 

 

Český jazyk

9.

4

 

 

 

Matematická

6.

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Astronomická olympiáda

6. -9.

5

 

 

 

Recitace I

2. -3.

12

okresní

 

Martin Kilbergr

Štěpánka Panešová

účast

 

Recitace II

4. - 5.

10

okresní

Martin Dušek

 

3.

 

Chemická

9.

6

okresní

 

krajské

Patrik Špaček

Martina Vaňková

Patrik Špaček

3.

4. 

Dějepisná

9.

14

 

 

 

Matematický Klokánek

4. - 5.

24

 

 

 

Matematický Benjamín

6. - 7.

15

 

 

 

Matematický Kadet

8. - 9.

10

 

 

 

Matematický Cvrček

2. - 3.

18

 

 

 

Pythagoriáda

5.

 

 

 

6.

 

7.

8.

14

 

 

 

10

 

4

3

okresní

Anna Rybárová

Martin Kilbergr

Martin Dušek

Martin Hujas

Iveta Strejcová

Martin Glatter

2.

účast

Přírodovědný Klokan

8. - 9.

21

 

 

 

 

BESIP

4. - 6.

54

okresní

Martin Glatter

Josef Větrovský

Markéta Punčochářová

Michaela Bartičková

 

9.

BESIP

7. - 9.

32

okresní

Jan Bartička

Michal Paneš

Lenka Přerostová

Kateřina Tumpachová

4.

Malý záchranář

4.–5. r.

12

okresní

Martin Hujas

Linda Kuhnová

Michaela Bartičková

Adéla Kratochvílová

3.

 

Řemeslo má zlaté dno – KÚ Plzeňského kraje

      –    Václav Louda – kategorie 6. - 9. ročník – účast

      -    Anna Rybárová – kategorie 1. – 5. ročník – účast

 

Výtvarná soutěž ZOO a BZ města Plzně - Lidoop - Vojtěch Rybár – úspěšný tvůrce 

 

  Sportovní soutěže

 

Název, kategorie

Ročník

Počet žáků

 

Jméno, příjmení

Umístění

B-ball

Krajské kolo

do 10 let

6

Kůs, Vladař, Kočka, Kvěch, Kovářová, Binia

1.

T-ball

Oblastní přebor JZ Čech

 

9

J. Louda, Sokolík, V. Kůs, Eret, Punčochářová M., Dušek, Vladař, Kvěch, Hartmann

2.

Punčochářová vybrána do reprezentace za JZ oblast Čech

Florbal - starší žáci

Okresní přebor

8. - 9.

11

Hampejs, Hubač, Karhan, Kodýdek, Mašát, Bláha, Niemkiewicz, Kovář, Bartička, Silovský, Špaček

9.

Florbal - mladší žáci

Okresní přebor

6. - 7.

8

Kovář, Větrovský, Adamčík, Bartička, Paneš, Nguyen, Dušek, Eret

 

7.

Florbal - mladší žákyně

Orion Cup

 

6. - 7.

12

 okresní kolo

 

Punčochářová M.+M, Strejcová, Francová, Böhmová, Beranová, Přerostová, Kočárová, Tumpachová K., Bartičková, Kočková, Rottová, Brandová

 

krajské kolo

1.

 

Přerostová

nejlepší hráčka turnaje

 

3. 

Florbal - dívky

Okresní přebor

1. stupeň

10

Punčochářová, Bartičková, Beránková, Vladařová, Rybárová, Kuhnová, Svejkovská, Karhanová, Rottová, Kočková

1.

Mc.Donald´s

CUP

Okrskové kolo

1. - 3.

10

Kůs, Rybár, Kvěch, Vladař, Salák, Kočka, Tříska

3.

 

Mc.Donald´s

CUP

Okrskové kolo

4. - 5.

11

Eret, Punčochářová M., Dušek, Louda J., Sokolík, Bartičková,

 

5.

Pohár rozhlasu

Starší hoši

 

Mladší dívky

 

 

 

 Hod míčkem

Běh na 60 m

 

 

 

6. - 9.

 

4. - 7.

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

11

 

 

 

 

 

 

 

 

Bartička, Silovský, Hampejs, Mašát, Karhan, Hubač, Červeňák, Špaček, Ježek, Škopek

 

Punčochářová Markéta, Francová, Strejcová, Böhmová, Kočárová, Mundlová, Přerostová, Brandová

Punčochářová Martina, Tumpachová K., Škardová

 

Punčochářová Markéta

Tumpachová Kateřina

 

 

9.

 

 

7.

 

 

3.

3.

 

  školní rok 2011/2012

  školní rok 2010/2011

  školní rok 2009/2010

© 2005-2020  ZŠ Žinkovy