Dnes je pátek 4.12.2020

Naše úspěchy

  školní rok 2014/2015

  školní rok 2013/2014

Naukové soutěže

Naukové olympiády,

soutěže

Ročník

Počet žáků

ve školním

kole

Kolo

Jméno, příjmení

Umístění

Zeměpisná A

6.

16

okresní

 

Martin Hujas

16.

Linda Kuhnová

19.

Zeměpisná B

7.

10

 

okresní

Iveta Strejcová

Ivana Francová

7.

16.

Zeměpisná C

8. -9.

12

okresní

Vojtěch Meškan

Michal Paneš

10.

20.

Biologická D

6. -7

4

okresní

 

krajské

Martin Dušek

Anna Rybárová

3.

4.

Martin Dušek

3.

Anglický jazyk

6.-7.

 

okresní

 

Martin Dušek

4.

Recitace I

2. -3.

12

okresní

 

Barbora Beranová

Eliška Hujasová

účast

 

Recitace II

4. - 5.

11

okresní

Martin Kilbergr

Adéla Kratochvílová

účast

 

Dějepisná

9.

3

 

 

 

Matematická olympiáda

5.

 

6.

5

 

2

okresní

Michaela Bartičková

Martin Kilbergr

Anna Rybárová

Martin Dušek

2.

11.

4.

7.

Matematický Klokánek

4. - 5.

20

 

Martin Kilbergr

 

3.

Matematický Benjamín

6. - 7.

15

 

 

 

Matematický Kadet

8. - 9.

5

 

 

 

Matematický Cvrček

2. - 3.

14

 

 

 

Pythagoriáda

5.

6.

7.

9

6

5

okresní

Martin Kilbergr

Michaela Bartičková

Martin Dušek

Anna Rybárová

3.

5.

5.

Přírodovědný Klokan

8. - 9.

8

 

 

 

 

BESIP

4. - 6.

54

 

 

 

BESIP

7. - 9.

32

okresní

Jan Bartička

Michal Paneš

Lenka Přerostová

Kateřina Tumpachová

5.

 

Řemeslo má zlaté dno – KÚ Plzeňského kraje - David Zábran – kategorie 1. – 5. ročník – účast

 

Zlatá srnčí trofej – David Zábran - 1. ročník – v okrese Plzeň-jih – 1. místo, v okrese Klatovy – 2. místo

 

Literární soutěž knižního klubu Mladá fronta - vlastní báseň – Nicol Trojánková - účast

 

Sportovní soutěže

Název, kategorie

Ročník

Počet žáků

Jméno, příjmení

Umístění

B-ball

Oblastní přebor JZ Čech

do 10 let

9

V Kůs, Kočka, Kvěch, Tříska, Kovářová, Binia, Zábran, Salák, Svejkovský

 

T-ball

Oblastní přebor JZ Čech

Do 12 let

10

V. Kůs, Eret, Punčochářová M., Dušek, Vladař, Kvěch, Nguyen L, Rybár, Hartmann, Kovář, Adamčík

 

Florbal - starší žáci

Okresní přebor

8. - 9.

10

Bláha, Niemkiewicz, Bartička, Škopek, Červeňák, Adamčík, Nguyen T., Větrovský, Hartmann, Eret

9.

Florbal - mladší žáci

Školský pohár ČP

1. stupeň

8

Rybár, Louda J., Kůs V., Vladař, Kvěch, Tříska, Nguyen L., Salák

 

3.

Florbal - mladší žáci O pohár ředitelky ZŠ Blovice

1. stupeň

7

Rybár, Louda J., Kůs V., Vladař, Tříska, Nguyen L., Salák

 

1.

Florbal - mladší dívky

Okresní přebor

 

1. stupeň

7

Bartičková, Rottová, Karhanová, Svejkovská, Horvátová, Macháčková, Kratochvílová

2.

 

Florbal – mladší dívky

Školský pohár ČP

1. stupeň

7

Bartičková, Rottová, Karhanová, Svejkovská, Horvátová, Macháčková, Kovářová

 

2.

Florbal – mladší žákyně Okresní přebor

6. – 7.

15

 

 

 

 

 

 

 

11

Okresní kolo

Punčochářová M+M, Strejcová, Francová, Böhmová, Beranová, Přerostová, Kočárová, Beránková, Kočková, Vladařová, Kuhnová, Svejkovská, Bartičková, Rottová

 

Krajské kolo

Punčochářová M+M, Strejcová, Francová, Böhmová, Beranová, Přerostová, Kočárová, Beránková, Kočková, Kuhnová

1.

 

 

 

 

 

 

 

1.

Hra o postup do celorepublikového kola - nepostupují

Mc. Donald´s

CUP

Okrskové kolo

1. - 3.

9

Kočka, Svejkovský, Binia, Böhm, Brožík, Salák, Tříska, Jandečka, Hujasová

3.

 

Mc. Donald´s

CUP

Okrskové kolo

4. - 5.

 

Vladař, Rybár, Nguyen, Macháčková, Kvěch, V. Kůs, Horvátová, Bartičková, Karhanová, J. Louda, Rottová, Sokolík

5.

Pohár rozhlasu

 

Mladší dívky

 

 

 

 

Hod míčkem

 

Starší dívky

 

 

 

 

 

4. - 7.

 

 

 

 

 

 

6. – 9.

 

 

7

 

 

 

 

 

 

9

 

 

 

Punčochářová Markéta, Böhmová, Vladařová, Karhanová, Bartičková, Macháčková, Rybárová

 

Punčochářová Markéta

 

Tumpachová, Přerostová, Punčochářová Martina, Beranová, Francová, Strejcová, Kočárová, Beránková, Kočková

 

 

6.

 

 

 

 

2.

6.

 

Lehkoatletický čtyřboj

 

 

Hod míčkem

Běh na 60 m

6. – 9.

5

Tumpachová, Přerostová, Punčochářová Markéta, Brandová, Böhmová

 

Punčochářová Markéta

Tumpachová Kateřina

3.

 

 

 

2.

2.

OVOV

krajské kolo

4. – 9.

14

Družstvo

Tumpachová Kateřina

Punčochářová Markéta

Nguyen Tomáš

9.

3.

4.

4.

  školní rok 2012/2013

  školní rok 2011/2012

  školní rok 2010/2011

  školní rok 2009/2010

© 2005-2020  ZŠ Žinkovy