Dnes je pátek 18.9.2020

Naše úspěchy

  školní rok 2014/2015

 

Úspěchy v soutěžích ve školním roce 2014/2015:

 

Naukové olympiády,

soutěže

Ročník

Počet žáků

ve školním

kole

Kolo

Jméno, příjmení

Umístění

Zeměpisná A

6.

5

okresní

 

Michaela Bartičková

10.

Adéla Kratochvílová

14.

Zeměpisná B

7.

7

 

okresní

Martin Dušek

Anna Rybárová

4.

10.

Zeměpisná C

8. -9.

3

okresní

Iveta Strejcová

Ivana Francová

10.

13.

Biologická D

6. -7.

9

okresní

 

 

krajské

Martin Dušek

Michaela Bartičková

1.

 

3.

Martin Dušek

Michaela Bartičková

4.

 

17.

Biologická C

8. – 9.

4

okresní

 

Anna Rybárová

Jan Louda

5.

6.

Chemická

8. – 9.

1

 

 

 

Anglický jazyk

6.-7.

4

okresní

 

Martin Dušek

Michaela Bartičková

1.

 

5.

Recitace 0

 

1.

11

-

 

 

Recitace I

2. -3.

22

okresní

 

Vojtěch Špaček

Aneta Kovářová

účast

 

Recitace II

4. - 5.

15

okresní

Eliška Hujasová

Štěpánka Panešová

účast

 

Dějepisná

7., 8.

6

 

 

 

Matematická olympiáda

5.

 

6.

 

7.

3

 

3

 

2

okresní

Martin Kilbergr

Vojtěch Rybár

Michaela Bartičková

Martin Dušek

Anna Rybárová

1.

8.-11.

4.

 

4.

11.

Matematický Klokánek

4. - 5.

26

okresní

Martin Kilbergr

 

1.

Matematický Benjamín

6. - 7.

23

 

 

 

Matematický Kadet

8. - 9.

17

 

 

 

Matematický Cvrček

2. - 3.

22

 

 

 

Pythagoriáda

5.

 

6.

7.

8.

9

 

4

6

4

okresní

Martin Kilbergr

Vojtěch Rybár

 

Martin Dušek

 

 

3.

účast

 

8.

Přírodovědný Klokan

8. - 9.

16

1. Jan Bartička

 

 

 

Astronomická olympiáda

6.-7.

 

 

 

8.-9.

4

 

 

 

1

krajské

 

 

 

celostátní

Martin Dušek

Martin Kilbergr

Anna Rybárová

Jan Louda

Martin Dušek

1.

8.

17.

19.

18.

Archimediáda

7.

 

okresní

Martin Dušek

4.-5.

Malý záchranář

4.-5.

 

krajské

Trhlíková Michaela

Kovářová Aneta

Panešová Štěpánka

Trojánková Nikola

6.

 

Zlatá srnčí trofej – David Zábran - 2. ročník – v okrese Plzeň-jih – 1. místo, v okrese Klatovy – 1. místo, střelecká soutěž – 1. místo

Václav Hora - 1. ročník – v okrese Plzeň-jih – 1. místo, v okrese Klatovy – 1. místo

 

Sportovní soutěže

kategorie

Ročník

Počet žáků

Jméno, příjmení

Umístění

Florbal - hoši - IV

Okresní přebor

8. - 9.

9

Bartička, Adamčík, Nguyen T., Větrovský, Hartmann, Eret, Paneš, Kovář, Římek

6.

Florbal - hoši - III

Okresní přebor

6. – 7.

10

Louda J., Eret, Vladař, Kvěch, Tříska, Nguyen L., Salák, Dušek, Sokolík, Hartmann

5.

Florbal – Pohár hejtmana PK

1. stupeň

8

 

 

 

7

 

Okresní kolo

Rybár, Kůs V., Vladař, Kvěch, Tříska, Nguyen L., Salák, Kočka

 

Krajské kolo

Rybár, Kůs V., Vladař, Kvěch, Tříska, Nguyen L., Kočka

1.

 

 

 

5.

Florbal - mladší žáci

Školský pohár Think blue

1. stupeň

8

Okresní kolo

Rybár, Kůs V., Vladař, Kvěch, Tříska, Nguyen L., Salák

 

Krajské kolo

Rybár, Kůs V., Vladař, Kvěch, Tříska, Nguyen L.

1.

 

 

 

4.

 

 

Florbal - mladší žáci

Okresní přebor

1. stupeň

 

Rybár, Kůs V., Vladař, Kvěch, Tříska, Nguyen L., Salák

 

2.

 

Florbal – dívky – IV Okresní přebor

8. – 9.

9

Punčochářová M+M, Strejcová, Francová, Böhmová, Beranová, Přerostová, Kočárová, Vladařová

 

 

2.

Florbal – dívky – III Okresní přebor

6. – 7.

13

 

 

 

 

 

11

Okresní kolo

Punčochářová M., Böhmová, Kočárová, Beránková, Vladařová, Kuhnová, Svejkovská, Rottová, Horvátová, Karhanová, Macháčková, Panešová, Kratochvílová

Krajské kolo

Punčochářová M, Böhmová, Vladařová, Rottová, Beránková, Kočková, Kuhnová, Svejkovská, Bartičková, Karhanová, Šebová

1.

 

 

 

 

 

2.

 

Florbal – mladší dívky

Školský pohár Think blue

4. – 8.

7

Horvátová, Macháčková, Kratochvílová, Panešová, Karhanová, Rottová, Svejkovská, Beránková, Vladařová, Punčochářová, Kuhnová, Böhmová, Kočárová, Šebová

2.

Mc. Donald´s

CUP

 

1. - 3.

9

Okrskové kolo

Svejkovský, Binia, Böhm, Brožík, Jandečka, Beníšek, Zábran, Průcha, Šefl

Okresní kolo

1.

 

Mc. Donald´s

CUP

 

4. - 5.

10

Okrskové kolo

Kočka, Salák, Tříska, Rybár, Vladař, Kůs V., Kilbergr, Kvěch, Nguyen L., Macháčková

4.

Minikopaná

7. – 9.

8

Bartička, Adamčík, Hejda, Kovář, Větrovský, Římek, Hartmann, Partingl,

5.

Futsalová liga

8. – 9.

 

Bartička, Kovář, Řimek, Adamčík, Větrovský, Hejda, Hartmann

účast

Pohár rozhlasu

 

Mladší dívky

 

 

 

Hod míčkem

 

Starší dívky

 

 

Starší chlapci

 

 

 

 

4. - 7.

 

 

 

 

 

7. – 9.

 

 

 

7. – 9.

 

 

8

 

 

 

 

 

7

 

 

 

9

 

 

Punčochářová Markéta, Scholzová, Šebová, Prskavcová, Karhanová, Bartičková, Kočárová, Svejkovská

 

Punčochářová Markéta

 

Přerostová, Böhmová, Beranová, Vladařová Punčochářová Martina, Beránková, Kočková

 

Bartička, Adamčík, Hejda, Kovář, Nguyen Tomáš, Větrovský, Řimek, Hartmann, Partingl

 

 

5.

 

 

 

2.

6.

 

 

 

7.

OVOV

 

3. – 9.

19

 

řazeno

podle

ročníku

narození

krajské kolo - družstvo

Přerostová

Beranová

Kočárová

Punčochářová Markéta

Vladařová

Karhanová

Bartičková

Macháčková

Kratochvílová

Bartička

Hejda

Nguyen Tomáš

Větrovský

Hartmann

Eret

Vladař

Kvěch

Tříska

Jandečka

7.

3.

5.

11.

8.

10.

4.

5.

6.

3.

3.

4.

10.

13.

14.

11.

5.

3.

4.

4.

 

Díky všem těmto výsledkům jsme získali titul NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ ŠKOLA PLZEŇSKÉHO KRAJE V SOUTĚŽÍCH 2014-2015. Toto ocenění nám předal pan Ing. Tomáš Vlášek, ředitel Střediska služeb školám, a všichni jsme z něho měli obrovskou radost.

  školní rok 2013/2014

  školní rok 2012/2013

  školní rok 2011/2012

  školní rok 2010/2011

  školní rok 2009/2010

© 2005-2020  ZŠ Žinkovy