Dnes je pondělí 10.12.2018

Aktuality >> základní škola

6. 12. 2018 základní škola

Vánoční bazar-pořádá 6. 12. 2018 VIII. třída. Od 7:15 do 7:40 mohou žáci 2. stupně přinést do učebny fyziky cokoliv, co nepoužívají, ale co by ještě mohlo udělat někomu radost (knížky, hračky, hry, hudba, oblečení atd.) Od 8:25 až do 13:45 si pak mohou všichni žáci přijít koupit něco z toho, co ostatní přinesli. Ceny se budou pohybovat od 20 do 100 Kč. Výtěžek z prodeje poputuje LÉKAŘŮM BEZ HRANIC. Účastí na vánočním bazaru můžete udělat radost hned několikrát: těm, kterým nadace pomáhá; sobě, protože jste přispěli na dobrou věc a ještě jste si koupili něco pro radost; svým drahým, kterým pak můžete pod stromeček věnovat "recyklované" dárky; a v neposlední řadě naší planetě, která tak bude o Vánocích o něco méně zahlcena spoustou nových nepotřebností. S případnými dotazy se obracejte na Radku Dolnou a žáky VIII. třídy. PS: Prosíme rodiče, aby doma v kruhu rodinném prodiskutovali se svými dětmi, co by bylo možné "poslat dál." Děkujeme.